Окупанти не відновлюватимуть розбомблену ними "Азовсталь"

Росіяни визначилися, що зруйнований ними у Маріуполі металургійний комбінат «Азовсталь» відновлювати не планується. Про це повідомила директорка федеральної автономної установи «Роскапбуд» Юлія Максимова, - пише ТАРС.

"«Азовсталь» відновлювати точно ніхто не буде, тому що в масштабі того радянського підприємства як було раніше, це неможливо і нерентабельно", — заявила вона.

Також Максимова сказала, що комбінат «Азовсталь» та завод Ілліча в Маріуполі ніколи не функціонуватимуть у колишньому режимі, але конкретики щодо останнього не додала. Відомо, що розмінування Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча у Маріуполі зайняло два місяці.

Раніше так званий "прем'єр-міністр ДНР" Віталій Хоценко заявляв, що територію  «Азовсталі» перетворять на індустріальний парк.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті