Окупанти намагаються прорвати оборону на Бахмутському напрямку, тиснуть на Часів Яр, залучають авіацію та розвіддрони - речник Нацгвардії

Росіяни  намагаються прорвати оборону на Бахмутському напрямку, тиснуть на Часів Яр, залучають авіацію та розвідувальні дрони. Про це в коментарі для LIGA.net  речник Національної гвардії Руслан Музичук. 

Музичук сказав, що наразі також досить напружена ситуація на окремих ділянках Новопавлівського й Авдіївського напрямків.

Ворог під час проведення штурмових дій намагається продавлювати українську оборону, а також максимально використовувати свою перевагу в повітрі – авіацію.

Музичук прокоментував перевагу противника в артилерії. Він зазначив, що тут суттєве значення має контрбатарейна боротьба гвардійців, знищення артилерійських систем ворога, складів боєкомплектів, що, за його словами, успішно роблять підрозділи гвардійців з використанням дронів.

"За минулий тиждень, зокрема, гвардійці по лінії фронту знищили 112 артилерійських систем ворога та концентрувалися також на виявленні й завдаванні ударів по логістиці. Загалом уражено 10 значних сховищ БК, а також понад 70 одиниць автомобільної техніки. Це і військові вантажівки, які забезпечують логістику", – розповів він.

За даними Музичука, ворог активно проводить аеророзвідку та намагається залучати свої розвідувальні дрони якомога далі вглиб української оборони.

"Тому нарощення наших засобів РЕБ – це захист і від FPV, і від "мавіків" на позиціях, а також протидія роботі ворога щодо виявлення цілей та коригування  можливих ударів по них", – пояснив він.

Також, за даними спікера Нацгвардії, протягом доби по східних напрямках ворог завдав 136 ударів по позиціях, де тримають оборону підрозділи Нацгвардії на східних напрямках, та 124 по південних.

Як повідомлялося у зведенні Генштабу ЗСУ, на Бахмутському напрямку українські воїни відбили 19 ворожих атак.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті