Окупанти на Луганщині пропонують комунальникам працювати безкоштовно

Окупаційна влада Лисичанська не поспішає відновлювати міські комунікації, бо поки не збирається платити гроші комунальникам. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор 23 листопада.

"Спочатку тим, кого наймали до комунальних підприємств, обіцяли гроші. Пізніше люди працювали за можливість отримати гуманітарку. Коли і з останнім стало важко, бо вона зникла, місцевим найманцям пропонують попрацювати на благо громади, тобто щось зробити безкоштовно", - зазначив Лисогор. 

Як повідомлялося, у "ЛНР" на межі закриття перебувають підприємства "Східвугілля", бо шахтарі потрібні на фронті

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті