Окупанти на Луганщині "інкримінували" українській владі виправдання Гітлера і пропаганду секс-меншин у школах

В окупованій Луганській області російські спецслужби звинуватили українську владу в тому, що в українських школах нібито виправдовували Гітлера і пропагували секс-меншини, підтвердивши свої висновки "літературою, знайдену в бібліотеках українських шкіл". Про це повідомили окупаційні ЗМІ 12 липня.

"Спецслужби ЛНР показали літературу, знайдену в бібліотеках українських шкіл, – ідеться в повідомленні. – За їхніми словами, у книгах стверджується, що Гітлер рятував Україну від Сталіна".

Крім того, окупанти стверджують, що в українських школах на Луцьганщині пропагували секс-меншини.

Раніше повідомлялося, що окупанти зобов'язують усіх педагогів "нових регіонів" пройти курси кваліфікації до кінця 2025 року від "Єдиної Росії".

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті