Окупанти на Донеччині та Луганщині вилучають у підприємств автобуси та віддають військовим

Утворені окупантами "військові комісаріати" на окупованих територіях Донецької та Луганської областей вилучають у підприємств вугільної промисловості автобуси та вантажівки на користь окупаційних військ. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

"Російські окупаційні війська щодня зазнають значних втрат як у живій силі, так і в техніці. Військово-промисловий комплекс окупантів не встигає продукувати та відновлювати техніку закладену ще у радянські часи на базах зберігання, тому все частіше, росіяни вилучають цивільну техніку у підприємств на потреби свого війська. В першу чергу вони намагаються відібрати техніку на ТОТ України аби якомога швидше передати її у підрозділи та, щоб не створювати зайвого напруження на території самої РФ", - йдеться у повідомленні.

Зокрема стало відомо, що утворені окупантами "військові комісаріати" на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей розпочали процес обліку та вилучення у підприємств вугільної промисловості автобусів та вантажівок на користь окупаційних військ.

Як повідомлялося раніше, за інформацією Центру національного спротиву, росіяни створюють передумови для ще однієї екологічної катастрофи.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті