Окупанти на Донеччині можуть вийти на оперативний простір на захід від Авдіївки - аналітик BILD

Окупанти на Донеччині можуть вийти на оперативний простір на захід від Авдіївки - аналітик BILDЗС РФ можуть просунутися в Донецькій області до оперативного простору на захід від Авдіївки. Про це попереджає аналітик BILD Юліан Рьопке.

Днями російські війська взяли села Новопокровське і Новоолександрівка на захід від Авдіївки. Зараз тривають бої за Новоселівку Першу і Сокіл. Оборону там тримає 47-а бригада ЗСУ. Далі на захід простягаються близько 5 км полів. Якщо ЗС РФ візьмуть ці села, то можуть вийти на оперативний простір.

"Якщо Росії вдасться просунутися там, далі перед ними буде кілька кілометрів вільної території і вони можуть, нехай і не легко, але відносно [легше] наступати, не б'ючись за кожне поселення", - зазначає експерт BILD з аналізу відкритих даних.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті