Окупанти можуть атакувати одночасно півсотнею "Калібрів" - Гуменюк

Російські окупанти мають у наявності понад півсотні ракет типу "Калібр", якими вони можуть атакувати одночасно. Про це заявила керівник прес-центру Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону 5 листопада. 

"З урахуванням того, що надводні ракетоносії несуть до 8 ракет, підводні - 4, то ми можемо говорити, що на виході спостерігали і до 5 ракетоносіїв. У ворога ще є потенціал і дуже потужний", - зазначила Гуменюк.

Нагадаємо, у ВМС ЗСУ заявили, що РФ після удару по заводу в окупованій Керчі візьме "оперативну паузу". 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті