Окупанти мають намір до нового року відкрити в Донецьку вище загальновійськове командне училище

Російські окупанти створюють військовий виш у Донецьку. Про це повідомляє "Центр національного спротиву" 20 вересня.

"Окупанти створюють військове командне училище при міністерстві нападу РФ у Донецьку", - ідеться в повідомленні.

Зазначають, що таке собі "федеральний державний казенний військовий освітній заклад вищої освіти "Донецьке вище загальновійськове командне училище" має бути утворено в МО РФ до 1 грудня 2023 року.

Планова штатна чисельність закладу разом із курсантами - 3,5 тис. осіб. 

"Зауважимо, функціонування таких закладів є порушенням міжнародного права, адже такі заклади за фактом вербують мешканців тимчасово захоплених регіонів на війну проти Батьківщини", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що глава уряду РФ Михайло Мішустін розпорядився заснувати "Донецьке вище загальновійськове командне училище".

До 1995 у Донецьку функціонувало Донецьке вище військове училище інженерних військ і військ зв'язку. У 2015 році окупаційна влада "ДНР" на основі його матеріальної бази відкрила "республіканське" загальновійськове командне училище. Тепер воно буде перформатоване у "федеральний державний казенний військовий освітній заклад вищої освіти".

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті