Окупанти масовано обстріляли Харківську область та вбили 2 мирних мешканців

Російські окупанти напередодні масово обстрілювали Харківську область, внаслідок чого загинули двоє мирних жителів. Про це 9 лютого у Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"За минулу добу ворог масовано обстрілював прикордонні населені пункти Чугуївського, Куп'янського та Харківського районів області. Під вогнем ворога знаходилися щонайменше 23 населені пункти. У районах Котлярівки та Табаївки ворог застосував бойову авіацію", - повідомив голова ОВА.

Внаслідок обстрілів у Чугуївському районі було поранено та госпіталізовано п'ятьох людей, у тому числі й дитину. У Вовчанську було пошкоджено багатоквартирні та приватні житлові будинки, сталися пожежі, а також пошкоджено будівлю підрозділу ДСНС.

У Куп'янському районі, на жаль, загинули двоє людей – йдеться про мешканців селища Дворічне. У самому Куп'янську ворожими ударами пошкоджено приватні житлові будинки.

Нагадаємо, також повідомлялося, що за добу внаслідок обстрілів на Донеччині загинули двоє людей.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті