Окупанти "ЛНР" вирішили конфіскувати земельні ділянки українських власників і будувати на них іпотечне житло 

Окупанти "ЛНР" вирішили конфіскувати земельні ділянки українських власників і будувати на них іпотечне житло. Про це місцевим журналістам розповів "міністр будівництва та житлово-комунального господарства республіки" Ігор Жарков.

За його словами, конфіскації підлягає земля, яку за України роздали "сумнівним юрособам". 

"Ми зараз працюємо в частині тих земельних ділянок, які ще за влади України були роздані незрозумілим юридичним особам. Опрацьовуємо механізм відчуження цих земельних ділянок у законному порядку для того, щоб їх залучати до житлового будівництва", - сказав Жарков.

Як окупаційна влада визначає сумнівність того чи іншого власника земельної ділянки він не уточнив.

Раніше "міністр" повідомив, що житло, яке зараз зводять у "ЛНР", уже у квітні можна буде придбати в іпотеку.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті