Окупанти готують мобілізацію на півдні України, створили так звані "федеральні комісаріати"  - ЦНС

На тимчасово окупованих територіях півдня України продовжується фіксація заходів мобілізаційної підготовки до лав ворожої армії. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Зокрема наразі росіяни формують систему військового обліку призовників, військовозобов’язаних з поміж жителів тимчасово окупованих територій.

Повідомляється, що окупанти створили так звані "федеральні комісаріати" на ТОТ Херсонської та Запорізької областей.

"Водночас у своїх пропагандистських телеграм-каналах російські окупаційні адміністрації регулярно розміщують оголошення із вимогами до місцевого населення призовного віку та військовозобов’язаних надати особисті дані та копії документів, що посвідчують особу з подальшою постановкою на "тимчасовий облік" у новостворених "військових комісаріатах", - йдеться у повідомленні.

Також, місцевим жителям регулярно надходять повістки із вимогами з’явитися до місцевого органу РОА для постановки на "військовий облік".

Як повідомлялося раніше, примусова мобілізація розпочнеться найближчим часом на окупованих територіях України та віддалених регіонах РФ.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті