Окупанти "евакуювали" мешканців Токмака до Бердянська, поселивши у приміщеннях без вікон, освітлення, води та меблів

Російські окупанти "евакуювали" мешканців Токмака Запорізької області до Бердянська, розселивши у приміщеннях без вікон, освітлення, води, меблів. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 10 травня.

"Відзначається масове невдоволення місцевих жителів з тимчасово захопленого Токмака Запорізької області, яких російська окупаційна адміністрація "евакуювала" до Бердянська, – сказано в повідомленні. – Зокрема, люди скаржаться, що росіяни розмістили їх в жахливих побутових умовах, в приміщеннях без вікон, освітлення, теплої води та меблів".

Зазначається, що окупанти заборонили на невизначений термін "евакуйованим" громадянам повертатися назад до міста Токмак.

Раніше повідомлялось, що окупанти продовжують активну евакуацію з Токмака. Погрожують батькам, які не хочуть вивозити дітей.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті