Окупанти "ДНР" заявляють про обстріл Будьонівського району Донецька, влучання снаряда у приватний будинок та поранення мирної мешканки

Мирна мешканка отримала поранення внаслідок ранкового обстрілу окупованого Донецька. Про це йдеться у повідомленні так званого "штабу територіальної оборони ДНР".

Зазначається, що під обстріл, у якому окупаційна пропаганда традиційно бездоказово звинуватила ЗСУ, потрапила вулиця Лівобережна у Будьонівському районі обласного центру.

Один із снарядів потрапив у житловий будинок у приватному секторі. Жінка, яка там проживала, за інформацією окупаційних ЗМІ, зазнала осколкових поранень.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті