Окупанти "ДНР" повідомляють про обстріл району школи у Донецьку. Двоє поранених

В окупованому Донецьку сьогодні, 13 березня, повідомляють про обстріл території у райні школи №58 у Київському районі. Є постраждалі. Про це пише Олексій Кулемзін, який називає себе "главою адміністрації" міста, в соцмережах.

"За уточненою інформацією, внаслідок обстрілу Партизанського проспекту в Київському районі осколкові поранення отримали співробітники школи № 58: вчитель початкових класів та техпрацівник", - повідомляв він.

За його інформацією, пошкоджено віконні блоки та фасад будівлі школи. Також постраждало скління довколишніх будинків.

При цьому Кулемзін не уточнює, чи ведеться у цій школі навчальний процес.

Окрім Київського району, також повідомляється про обстріл Куйбишевського - за сьогодні окупанти "зафіксували" 5 обстрілів. "По Київському та Куйбишевському районам випущено 17 снарядів калібром 155 мм", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що окупаційна пропаганда звинувачує в обстрілі ЗСУ. Насправді 24 лютого 2022 року РФ розв'язала проти України агресивну війну, жертвами якої стали десятки тисяч українців з обох боків лінії зіткнення.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті