Окупанти "ДНР" показали "приліт" на Петрівському ринку

Олексій Кулемзін, який називає себе "головою адміністрації" міста, розмістив на своїй сторінці в соцмережі фото "прильоту снаряда 155 мм" на Петрівському ринку міста сьогодні, 14 березня. Про постраждалих не повідомляється.

Як повідомлялося, окупанти у Донецьку другий день поспіль повідомляють про нібито скидання боєприпасів з дрону, внаслідок яких було поранено кількох жителів міста.

 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті