Окупанти "ДНР" перекроїли Донецьку область за "російськими нормами"

Окупаційна влада "ДНР" перекроїла Донецьку область за так званими "російськими нормами". Про це йдеться у фейковому "законі республіки" про утворення на непідконтрольній території "міських і муніципальних округів".

"Закон" було спішно ухвалено на "позачерговому пленарному засіданні народної ради" в п'ятницю.

Таким чином на окупованій частині Донеччини протизаконно буде "створено" 12 міських округів і 18 так званих муніципальних округів. Кількість останніх та їхні межі збігається з числом районів Донецької області.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті