Окупанти "ДНР" перекроїли Донецьку область за "російськими нормами"

Окупаційна влада "ДНР" перекроїла Донецьку область за так званими "російськими нормами". Про це йдеться у фейковому "законі республіки" про утворення на непідконтрольній території "міських і муніципальних округів".

"Закон" було спішно ухвалено на "позачерговому пленарному засіданні народної ради" в п'ятницю.

Таким чином на окупованій частині Донеччини протизаконно буде "створено" 12 міських округів і 18 так званих муніципальних округів. Кількість останніх та їхні межі збігається з числом районів Донецької області.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті