Окупанти "ДНР" брешуть, що Україна заборонила евакуацію жителів Часів Яру Донецької області

Окупаційна влада "ДНР" заявила, що ЗСУ нібито заборонили мирним жителям залишати Часів Яр, який останнім часом зазнає потужних обстрілів і штурмів з боку ЗС РФ. Таку недостовірну інформацію озвучив радник ватажка "республіки" Ігор Кімаковський.

"Є підтверджена інформація про те, що збройні формування України перекрили виїзди з міста для цивільного населення. Евакуація звідти більш неможлива", - заявив він.

Насправді евакуація мирного населення в Часів Ярі почалася ще в лютому, коли російські окупанти впритул підійшли до міста. Нині, за словами начальника міської військової адміністрації Сергія Чауса, у місті залишається лише 760 осіб, усіх дітей вдалося вивести. Деякі з тих, хто залишився, відмовляються від евакуації. Наразі мешканців міста вивозимо людей до Рівненської області, де їм надають усе необхідне.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті