Окупанти будують військово-патріотичний центр для дітей у Маріуполі. Радіють, що найбільший за російськими мірками

«У ДНР будують найбільший у Росії військово-патріотичний центр «Воїн»», - пишуть пабліки пропагандистів 30 квітня.

Так, за планами окупантів, площа споруджуваного в Маріуполі центру військово-патріотичного виховання «Воїн» становитиме приблизно 11 га.

«Це будуть житлові корпуси для розміщення 300 дітей, плюс персонал табору і спецінструкторський склад центру «Воїн»» - цитується директор регіонального відділення організації Олександр Камишов.

За його словами, готуються тактичні майданчики з вогневої і тактичної підготовки, тактичної медицини, систем управління безпілотниками, інженерної підготовки та організації зв'язку. 

Як повідомлялося, у Маріуполі триває мілітаризація дітей. Окупанти залучають навіть дошкільнят.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті