Окупанти 17 разів обстріляли прикордоння Сумської області, пошкоджено адміністративні будівлі та церкву

Протягом доби 7 червня окупанти 17 разів обстріляли громади Сумщини, в області зафіксовано 153 вибухи, пошкоджено адміністративні будівлі, церкву, склади підприємців. Про це у Телеграм повідомляє Сумська ОВА. 

"Протягом дня росіяни здійснили 17 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 153 вибухи. Обстрілу зазнали Білопільська, Юнаківська, Миропільська, Хотинська, Шалигинська, Серединно-Будська, Есманьська, Зноб-Новгородська, Великописарівська громади", - йдеться у зведенні.

Есманьська громада: зафіксовано мінометний обстріл (2 вибухи).

Зноб-Новгородська громада: був мінометний обстріл (12 вибухів) і артобстріл - 33 вибухи.

Середино-Будська громада: здійснено обстріл із міномета (31 вибух). Унаслідок одного з обстрілів пошкоджено адмінбудівлю сільради, сільську церкву, колишній дитячий садок.

Шалигинська громада: 5 мін скинув ворог на територію громади.

Юнаківська громада: росіяни гатили з мінометів - 29 вибухів та артилерії - 5 вибухів.

Великописарівська громада: був артобстріл - 11 вибухів.

Миропільська громада: здійснено мінометний обстріл - 6 вибухів.

Хотинська громада: 7 мін скинули росіяни на територію громади. Унаслідок обстрілу пошкоджено склади підприємця, вантажівку, а також знищено 4 т пшениці.

Як повідомлялося, внаслідок обстрілу Українська в Донецькій області загинули троє людей, серед яких дитина, ще троє дітей поранені.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті