Окупаційна влада Криму заявила про часткове відновлення руху авто через Керченський міст

Голова окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов заявив, що рух автотранспорту Кримським мостом відновлено. Про це він повідомив у соціальній мережі.

"Почато рух автотранспорту Кримським мостом. На даний момент рух відкритий для легкових автомобілів та автобусів з проходженням повної процедури огляду, - йдеться в його повідомленні.

При цьому водіїв вантажних фур окупанти закликають планувати маршрут руху, "використовуючи Керченську поромну переправу", оскільки через протоку починає ходити пором «Керч-2».

Як повідомлялося раніше, вранці 8 жовтня на залізничній гілці кримського мосту сталася потужна пожежа.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті