Окупанти за добу вбили та поранили 9 мирних жителів Донеччини

Минулої доби російські окупанти вбили або поранили дев'ять мирних жителів Донецької області. Про це 3 жовтня у Facebook повідомляє голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"За 2 жовтня росіяни вбили 1 мирного жителя Донеччини – у Бахмуті. Ще 8 людей отримали поранення", - повідомив він.

Кириленко додав, що у Краматорську медичну допомогу надали одному мирному жителю, якого поранили внаслідок обстрілу Харківської області.

Усього ж з початку повномасштабного вторгнення росії на Донеччині загинули 917 людей, ще 2312 мирних жителів отримали поранення.

Також Кириленко зазначив, що у цій статистиці неможливо врахувати мирних жителів, які загинули або були поранені у Волновасі та Маріуполі.

Нагадаємо, що за минулу добу рашисти вбили та поранили 12 мирних жителів Донеччини.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.03.2026
17:44

Критичні чоловічі дні. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

У Росії є чудовий образ дурня, який всюди носиться зі своєю "писаною торбою". Минулого тижня в ролі цієї самої торби виступила багатостраждальна «найдовша в світі» Георгіївська стрічка... а в ролі дурня, що носиться з нею, виступили всюдисущі...
Країна
26.02.2026
16:41

Справа не в територіях! Або без соплів про те, чому не можна здавати Донбас

Мир на умовах однієї сторони — це і є капітуляція. Тобто в такому разі Київ де-факто визнає свою поразку у війні та перемогу Москви. Але об'єктивних причин іти на таке у Зеленського немає.
Світ
25.02.2026
11:21

«На жаль, застосування ядерної зброї може стати реальністю». Російські ЗМІ про Україну

У разі появи на українській території ядерної зброї західного виробництва це може бути розцінено Москвою як пряма підстава для подальшої ескалації. Більш того, такий крок здатний спровокувати розширення конфлікту за межі України.
Всі статті