Окупанти за добу вбили та поранили 8 мешканців Бахмута

Російські окупанти вбили та поранили дев'ять мирних жителів Донецької області за минулу добу. Про це 8 січня у Facebook повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"За 7 січня росіяни вбили 1 мирного жителя Донеччини – у Бахмуті. Ще 8 людей в області отримали поранення", - повідомив чиновник.

Причому семеро мирних жителів отримали поранення внаслідок обстрілів Бахмута. Всього ж з початку повномасштабного вторгнення росіяни вбили 1293 та поранили 2831 мешканця Донеччини.

Кириленко підкреслив, що наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти вбили ще двох мирних жителів Донеччини.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті