Окупанти за добу обстріляли чотири райони Харківщини

Упродовж доби 12 жовтня росіяни обстрілювали населені пункти чотирьох районів Харківської області. Про це повідомив у Телеграм голова Харківської ОДА Олег Синєгубов.

Так, упродовж доби обстрілів зазнали Харківський, Чугуївський, Куп'янський і Богодухівський райони Харківської області, зокрема місто Вовчанськ.

Також, за даними Центру екстреної медичної допомоги, за добу госпіталізували двох чоловіків із пораненнями - 62-річного в Ізюмському районі та 59-річного в Куп'янському.

Олег Синєгубов нагадав, що в області триває розмінування. За добу піротехніки вже знешкодили 523 вибухонебезпечні предмети. Утім, мінна небезпека на Харківщині все ще залишається.

Так, в Ізюмському районі під час виконання дорожніх робіт підірвались на міні та загинули 28-річний і 21-річний працівники. У цьому ж районі отримали поранення, наступивши на міну, 62-річний і 55-річний чоловіки.

"Вкотре закликаю усіх бути максимально обережними, не заходити на узбіччя доріг та в лісосмуги, не пересуватися в тих місцях, щодо яких немає повідомлення про завершення розмінування", - написав Синєгубов.

Як раніше повідомлялося, СБУ ліквідувала дві групи ПВК "Вагнер" у Харківській області.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Всі статті