Окупанти істерять через просування ЗСУ до Сватового - "стабілізувати фронт не вдається" (ВІДЕО)

Російські окупанти сьогодня, 3 жовтня, повідомляють про скрутне становище на Сватівському напрямку. В українському сегменті соцмереж зʼявилася інформація, що контроль ЗСУ встановлений у селі Шийківка (Харківська обл.), розташоване приблизно за 20 км від Сватове.

"На Харьковском (теперь уже, судя по всему Северодонецком) фронте крайне тяжелая обстановка. Противник продвигается к Сватово. Стабилизировать фронт не удается", - пишуть паблики російських окупантів.

Як повідомлялося, окупанти у "ЛНР" підтверджують просування українських захисників на територію квазіреспубліки.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті