Окупанти в Маріуполі відновили електропостачання на вулиці, але не в житлових будинках

Російські окупанти імітують відновлення Маріуполю після бомбардувань. Про це розповів радник мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

"А в цей час в Маріуполі панує своя неперевершена атмосфера відновлення від окупантів. Роблять освітлення на вулицях, залишаючи будинки без електропостачання. Нові замінені вікна в багатьох будинках вже дали тріщини в склопакетах. Проте, фоточки для пропаганди виходять гарні. Результат не мета. Головне - процес", - написав Андрющенко.

Як повідомлялося раніше, у Маріуполі партизани підпалили місце розквартирування рашистів

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Всі статті