Окупанти в Донецьку повідомляють про пряме влучення в гастроном "Москва" (ВІДЕО, 18+, ненормативна лексика)

В окупованому Донецьку сьогодні у другій половині дня, 2 грудня, повідомляють про масований обстріл центру міста у Ворошилівському районі - один із снарядів потрапив у гастроном "Москва". Про це повідомив Олексій Кулемзін, який називає себе "главою адміністрації" Донецька.

"Знову прильоти в центрі Донецька. Очевидці повідомляють про пряме влучення в гастроном "Москва"", - пише він.

За його інформацією, також падіння снарядів зазначають у районі Комсомольського проспекту, вул. Челюскінців, пр. Маяковського, вул. Постишева, пр. 25-річчя РСЧА та Критого ринку.

"Наслідки обстрілу вул. Постишева, 79а", - підписано фото у соцмережах.

Характерна деталь - одразу після "прильотів" на місці НП працюють пропагандисти ТБ "Оплот".

 

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті