Окупанти в Донецьку повідомляють про пряме влучення в гастроном "Москва" (ВІДЕО, 18+, ненормативна лексика)

В окупованому Донецьку сьогодні у другій половині дня, 2 грудня, повідомляють про масований обстріл центру міста у Ворошилівському районі - один із снарядів потрапив у гастроном "Москва". Про це повідомив Олексій Кулемзін, який називає себе "главою адміністрації" Донецька.

"Знову прильоти в центрі Донецька. Очевидці повідомляють про пряме влучення в гастроном "Москва"", - пише він.

За його інформацією, також падіння снарядів зазначають у районі Комсомольського проспекту, вул. Челюскінців, пр. Маяковського, вул. Постишева, пр. 25-річчя РСЧА та Критого ринку.

"Наслідки обстрілу вул. Постишева, 79а", - підписано фото у соцмережах.

Характерна деталь - одразу після "прильотів" на місці НП працюють пропагандисти ТБ "Оплот".

 

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті