Окупанти посилили терор у Мелітополі на тлі поразок на фронті – Федоров

Російські окупанти посилили терор над жителями окупованої частини Запорізької області та особливо. Мелітополя на тлі відсутності перемог на фронті Про це 21 листопада у Telegram повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

"Терор на окупованій території щодня збільшується - рашисти бісяться через відсутність перемог на полі бою", - повідомив він.

За словами Федорова, регулярними є, зокрема, тортури струмом. За його інформацією, одного разу російські окупанти 9 днів тримали стоячи жінок у морському контейнері.

"Цього тижня ми мали можливість поспілкуватися з великою кількістю наших жителів, які звільнилися з полону. Наведу лише кілька прикладів, про що розповідають ті, хто був у полоні. Є люди, які сидять у полоні понад 8 місяців. А в останні місяці росіяни навмисно привозять мобілізованих до місць, де утримуються наші жителі, щоб вони тренувалися бити цивільних на людях, які перебувають у полоні", - додав мер Мелітополя.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти на Мелітопольщині змушують споруджувати лінії оборони жінок, погрожуючи відібрати будинки.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті