Окупанти зіткнулися з дефіцитом БМП і "позичають" їх у білорусів - СтратКом

Російські окупанти зіткнулися з гострим дефіцитом БМП під час війни в Україні і змушені "позичати" їх у Білорусі. Про це 12 серпня в Telegram повідомляє СтратКом ЗСУ.

"Так із Білорусі готується вивіз не менше 32 БМП-2 з 969 бази резерву танків в Уріччі на 22 центральну базу резервів танків у російському місті Буй", - йдеться у повідомленні.

Особливо сильно рашисти зіштовхнулися із дефіцитом БМП-2. При цьому всього в армії росії на початок повномасштабного вторгнення налічувалося близько 3,5 тисяч БМП-2. З них півтори тисячі "коробок" перебували на зберіганні.

Причому російські військові зараз дійшли висновку, що інформація про боєздатну техніку, що перебуває в строю, не відповідала дійсності.

Загалом, за наявною інформацією, українські воїни знищили понад 1000 бойових машин піхоти. Серед них понад 400 одиниць бойової техніки є БМП-2.

Зазначимо, що минулої доби ЗСУ змогли знищити 8 бойових броньованих машин.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.02.2026
15:30

Реквієм за вугільною промисловістю Донбасу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу разом із московськими чиновниками, відрядженими Кремлем для керівництва «молодими республіками», та місцевими зрадниками імітували небувалі «успіхи» в розвитку економіки та обіцяли ще більш «вражаючі»...
Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Всі статті