Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Російські окупаційні війська дещо знизили інтенсивність наступальних дій в районі Бахмуту, зосередивши основні сили на захопленні Соледару. Аби прорвати оборону, окупанти вдаються до провокацій із формою ЗСУ. Про це повідомив заступник командира батальйонно-тактичної групи 4 бригади Нацгвардії України, батальйон "Свобода" Андрій Крищенко в ефірі "Апостроф ТВ" 16 січня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Якщо раніше було 10-15 штурмів на добу, зараз противник більше окопується, намагається на своїх позиціях закріпитись. Наша піхота і артилерія наносить їм ураження", – сказав Крищенко.
Уточнюється, що на ділянці, що контролює батальйон "Свобода", окупанти зменшили інтенсивність артилерійського вогню, хоча продовжують активно застосовувати піхотне озброєння – міномети, СПГ, інколи застосовують танки.
Крищенко також заявив, що, на його думку, якщо окупанти зможуть захопити Соледар, це не призведе до оточення Бахмуту.
"Декілька років працював в тому регіоні ще до війни, непогано знаю ті дороги і шляхи. Захоплення Соледару не призведе до перерізання логістичних шляхів до міста Бахмут і не створять загрози для оборонців міста Бахмут, – сказав він. – Ворогу доведеться докласти ще чимало зусиль, щоби пройти декілька кілометрів і вийти безпосередньо перерізати шляхи постачання".
Раніше повідомлялось, що колишній муфтій із Донецька показав, як рятує поранених під Бахмутом.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту