Окупанти зруйнували школу та жилий будинок у Слов'янську: під завалами можуть бути люди - Лях

Російські окупанти знову обстріляли Слов'янськ. В одному з житлових будинків рухнув під'їзд, а під завалами можуть залишатися люди. Про це розповів голова міської військової адміністрації Вадим Лях на своїй сторінці у Facebook. 

"У нас знову недобрий ранок. Два влучення: школа, на щастя без жертв. Будинок - "Склався" під'їзд. Під завалами можуть бути люди. Ведуться рятувальні роботи. Кількість постраждалих наразі невідома. Від ударної хвилі дісталося й сусіднім будинкам", - написав Вадим Лях.

Як повідомлялося раніше, рашисти вбили трьох мирних жителів Донецької області 6  вересня

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті