Окупанти перекинули свіжі сили до Лимана - 2 танки вже потрапили у ДТП

Російські окупанти перекинули до Лимана підкріплення із семи танків, причому два з них уже потрапили в ДТП. Про це 29 вересня у зведенні повідомляє Генштаб.

"Противник продовжує направляти до районів ведення бойових дій щойно відмобілізований, низькокваліфікований особовий склад. Так, 26 вересня до Лимана Донецької області вибули 7 одиниць танків, 2 з яких потрапили в ДТП під час прямування", - повідомили українські військові.

Проте низька кваліфікація набраних танкових екіпажів проявляється не лише у цих аваріях. У Генштабі зазначають, що мобілізовані танкісти окупантів не пройшли належної вогневої підготовки із застосуванням штатного озброєння.

Нагадаємо, що напередодні Генштаб повідомляв, що мобілізовані росіяни прибувають на фронт без досвіду та підготовки.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті