Окупанти обстріляли Сумську область з гелікоптерів: мають місце аварійні відключення по області

Російські військові вдень обстріляли Великописарівську громаду Сумської області: зафіксовано п'ять обстрілів упродовж дня. Про це повідомляє голова Сумської ОВА Дмитро Живицький у Telegram 16 жовтня.

"Внаслідок сьогоднішніх обстрілів зі сторони росії знову маємо аварійні відключення по області.  Наразі не вистачає потужностей для Шосткинського району.  Енергетики намагаються стабілізувати мережу, але для прискорення процесу їм треба наша допомога. Варто обмежити споживання електроенергії сьогодні до кінця доби та завтра з 8 до 11 ранку", - написав Живицький.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті