Окупанти вночі атакували Запоріжжя, постраждали об'єкти інфраструктури

Російські сили вночі 12 січня атакували Запоріжжя, внаслідок чого постраждали об'єкти інфраструктури та виникла пожежа. Про це повідомив у Телеграм секретар міської ради Анатолій Куртєв.

"Клятий ворог знову цинічно атакував наше нічне місто. Постраждали об'єкти інфраструктури. На місці виникла пожежа", - написав він.

За його словами, також внаслідок обстрілу знову зазнали пошкоджень мирні будинки. За попередньою інформацією, люди не постраждали.

На місці прильоту вже працюють відповідні служби.

Нагадаємо, російські окупанти за добу 11 січня завдали чотирьох ракетних ударів по цивільних об'єктах у Лимані та Часовому Яру на Донеччині.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Всі статті