Окупанти не зможуть пересуватися зруйнованим Антонівським мостом - депутат облради

У Херсоні росіяни не відновлять знищений ЗСУ Антонівський міст і не проведуть по ньому техніку, оскільки не мають документації та фахівців для його ремонту. Про це в ефірі єдиного телемарафону заявив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський 27 липня.

"Вночі ЗСУ відпрацювали по Антонівському мосту. Це найвдаліший удар по комунікаціях орків за останній час. Міст дуже суттєво пошкоджений, він непридатний для використання навіть легковим автотранспортом", - зазначив він.

За словами Соболевського, росіяни блокують під'їзди до мосту та не пускають на нього місцевих, щоб ті не поширили інформацію про пошкодження.

Також окупанти мають дуже велику проблему із отриманням технічної документації на міст. Вони не мають до неї доступу, тому росіяни не здатні розробити план оновлення Антонівського мосту.

Крім того, загарбники не мають фахівців із швидкого ремонту та техніки. Їхній моральний стан відповідний.

"Щодо відновлення мостів - вони фактично роблять косметичний ремонт, якщо йдеться про Каховський міст, і це дуже велике питання, наскільки він витримає. Що стосується Антонівського мосту, то там 100% він не буде придатний для того, щоб вони змогли перекидати важку техніку", - наголосив Юрій Соболевський.

Він додав, що останні успіхи ЗСУ та постійні звільнення населених пунктів можуть свідчити про те, що деокупація вже відбувається і вона є дуже вдалою. Проте депутат закликав не квапити українських військових, оскільки ті й так працюють надефективно.

Як раніше повідомлялося, ЗСУ одночасно з Антонівським мостом вночі 27 липня вразили також залізничний міст, що знаходиться неподалік.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті