Окупанти почали глушити мобільний зв'язок у Мелітополі, щоб приховати перекидання військ

Російські окупанти почали активно глушити мобільний зв'язок у тимчасово окупованому Мелітополі. Про це 1 грудня в ефірі телемарафону заявив міський голова Іван Федоров.

"Останні три дні в Мелітополі окупанти регулярно вимикають мобільний зв'язок повністю, глушать його. Це вони зазвичай роблять, коли йде перекидання військової техніки, боєприпасів через місто. Вони вважають, що нашим спецслужбам тоді буде важче дізнаватися про цю інформацію, але це неправда", – повідомив він.

Окрім мобільного зв'язку, на окупованій території не працюють і лікарні. Це пов'язано тим, що росіяни повністю їх перевели обслуговування поранених окупантів.

"Сьогодні, наприклад, колишню центральну районну лікарню або дитячу лікарню окупанти повністю контролюють, розміщують там або свої поранених, або використовують як казарми", - наголосив Федоров.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що біля Мелітополя було знищено казарми рашистів, а також було ліквідовано начальника окупаційної "поліції" Токмака.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті