Окупанти почали глушити мобільний зв'язок у Мелітополі, щоб приховати перекидання військ

Російські окупанти почали активно глушити мобільний зв'язок у тимчасово окупованому Мелітополі. Про це 1 грудня в ефірі телемарафону заявив міський голова Іван Федоров.

"Останні три дні в Мелітополі окупанти регулярно вимикають мобільний зв'язок повністю, глушать його. Це вони зазвичай роблять, коли йде перекидання військової техніки, боєприпасів через місто. Вони вважають, що нашим спецслужбам тоді буде важче дізнаватися про цю інформацію, але це неправда", – повідомив він.

Окрім мобільного зв'язку, на окупованій території не працюють і лікарні. Це пов'язано тим, що росіяни повністю їх перевели обслуговування поранених окупантів.

"Сьогодні, наприклад, колишню центральну районну лікарню або дитячу лікарню окупанти повністю контролюють, розміщують там або свої поранених, або використовують як казарми", - наголосив Федоров.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що біля Мелітополя було знищено казарми рашистів, а також було ліквідовано начальника окупаційної "поліції" Токмака.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті