Окупанти мобілізували понад половину шахтарів Луганщини

Російські окупанти мобілізували понад половину шахтарів на тимчасово окупованих територіях Луганської області. Про це 29 листопада повідомляє Центр національного спротиву.

"Ворог відправив на фронт 58% шахтарів створеної загарбниками компанії "Востокуголь", на яку вони зареєстрували більшість так званих "націоналізованих" шахт регіону. Через таку активну мобілізацію працюючих шахтарів поплічники загарбників з місцевих колаборантів навіть попросили москву знизити темпи мобілізації, щоб вугледобувна галузь не зупинилася остаточно", - повідомили у ЦНС.

Однак, як зазначили у Центрі, життя українців нічого не варте для росіян. Власне, саме тому в регіоні навряд чи темпи призову зменшаться.

У зв'язку з цим Центр національного спротиву закликає мешканців тимчасово окупованих територій залишити регіон і не ставати ресурсом для ворога.

Раніше повідомлялося, що рашисти готують до депортації дітей із Луганщини під виглядом "медичної допомоги".

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті