Окупанти мобілізували понад половину шахтарів Луганщини

Російські окупанти мобілізували понад половину шахтарів на тимчасово окупованих територіях Луганської області. Про це 29 листопада повідомляє Центр національного спротиву.

"Ворог відправив на фронт 58% шахтарів створеної загарбниками компанії "Востокуголь", на яку вони зареєстрували більшість так званих "націоналізованих" шахт регіону. Через таку активну мобілізацію працюючих шахтарів поплічники загарбників з місцевих колаборантів навіть попросили москву знизити темпи мобілізації, щоб вугледобувна галузь не зупинилася остаточно", - повідомили у ЦНС.

Однак, як зазначили у Центрі, життя українців нічого не варте для росіян. Власне, саме тому в регіоні навряд чи темпи призову зменшаться.

У зв'язку з цим Центр національного спротиву закликає мешканців тимчасово окупованих територій залишити регіон і не ставати ресурсом для ворога.

Раніше повідомлялося, що рашисти готують до депортації дітей із Луганщини під виглядом "медичної допомоги".

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті