Окупанти роблять вигляд, що "відновлюють" школи Мілового, реконструйовані за українські та європейські кошти – Гайдай (ФОТО)

Росіяни роблять вигляд, що будівельники з Воронежу будуть "відновлювати" дитсадки і школи Мілового, які насправді реконструювала українська влада в останні роки за рахунок державних та європейських коштів. Про це написав голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у своєму Телеграм-каналі 25 липня.

"Чергова показова обіцянка росіян, – написав Гайдай. – Найменш постраждалу від російського вторгнення громаду Луганщини "рятуватимуть від наслідків обстрілів ЗСУ" будівельники із Воронежу".

Як уточнив Гайдай, постраждала в Міловому усього одна будівля, яку, за словами місцевих жителів, самі рашисти і нищили.

"Мабуть, її вони і будуть відновлювати", – зауважив голова ОВА.

Він підкреслив, що свою "діяльність" росіяни зосередили на громадах, які бойові дії (і, відповідно, руйнування) практично оминули.

За словами Гайдая, росіяни не можуть нічого путнього зняти для путіна в зруйнованих ними Рубіжному, Попасній, Сєвєродонецьку, Лисичанську, адже там потрібно вкладати у відновлення мільйони доларів, "…однією банкою фарби не обійтися".

Раніше повідомлялось, що аграрії Луганщини, у яких окупанти відібрали 70 тис. тонн зерна, намагаються підтримувати працівників гривнею.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
20.11.2025
16:05

Житлова програма єОселя для ВПО та мешканців прифронтових територій: нові можливості та пільги

Восени 2025 року уряд суттєво модернізував програму єОселя, зробивши її більш доступною саме для внутрішньо переміщених осіб та мешканців прифронтових територій.
Світ
19.11.2025
15:24

«Якщо Єрмак не піде...». Російські ЗМІ про Україну

...Якщо Єрмак не піде, Арахамія спонукає частину депутатів до виходу з фракції, «Слуга народу» втратить більшість, кабінет Юлії Свириденко автоматично піде у відставку і відкриється можливість для створення «уряду національного порятунку»...
Світ
17.11.2025
19:00

Чим Орбан «купує» угорців, і до чого тут Україна

Осідлавши «мирний» порядок денний, ФІДЕС переконала більшість угорців, що вона за мир, а опозиція намагається втягнути Угорщину у війну. Не скупився Орбан і на щедрі соціальні обіцянки.
Всі статті