Окупант про вартість свого життя: "Вас 300 тысяч – по х*ю вообще! Ну, как бы, вас таких до х*я..." (перехоплення ГУР)

Рашист розповідає другові, що військове керівництво РФ абсолютно не економить людей, бо їх в окупаційній армії "до х*я". Про це свідчить перехоплення телефонної розмови, опубліковане Головним управлінням розвідки (ГУР) Міноборони України 19 грудня.

"Вас 300 тысяч – по х*ю вообще! Ну, как бы, вас таких до х*я", – переказує окупант те, що чує від свого керівництів.

Він також каже, що власне командування бачив востаннє півтора місяці тому, розповідає про те, як вдалося вкрасти спальники українських розвідників та про те, що в рашистів – ні танків, ні їжі, ні води.

Раніше було опубліковане перехоплення, в якому окупант робив висновок: "На Україну не треба лізти".

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті