Обмеження ціни на російську нафту набуде чинності до кінця року - Bloomberg

Світові ціни на російську нафту почнуть обмежувати до грудня. Відповідну заяву заступника міністра фінансів США Уоллі Адейемо наводить Bloomberg.

"Ми слідкуємо за європейським ринком. Члени ЄС представили ідею обмеження цін, але також сказали, що до грудня планують запровадити заборону на страхування", - заявив чиновник.

Таким чином і обмеження цін, і заборона страхування щодо російської нафти будуть введені одночасно.

Також Адейємо повідомив, що мета його відомства – простежити, щоб при вступі заборони на страхування світові ринки отримали межу цін, яка допоможе знизити світові ціни на енергоносії. Ціну на російську нафту хочуть примусово обмежити на рівні 40-60 доларів за барель.

Водночас повідомляється, що Євросоюз планує до 2023 року заборонити морський імпорт російської сирої та очищеної нафти.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Німеччина повністю припинить закуповувати російське вугілля та нафту до кінця 2022 року.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Всі статті