Обмеження ціни на російську нафту набуде чинності до кінця року - Bloomberg

Світові ціни на російську нафту почнуть обмежувати до грудня. Відповідну заяву заступника міністра фінансів США Уоллі Адейемо наводить Bloomberg.

"Ми слідкуємо за європейським ринком. Члени ЄС представили ідею обмеження цін, але також сказали, що до грудня планують запровадити заборону на страхування", - заявив чиновник.

Таким чином і обмеження цін, і заборона страхування щодо російської нафти будуть введені одночасно.

Також Адейємо повідомив, що мета його відомства – простежити, щоб при вступі заборони на страхування світові ринки отримали межу цін, яка допоможе знизити світові ціни на енергоносії. Ціну на російську нафту хочуть примусово обмежити на рівні 40-60 доларів за барель.

Водночас повідомляється, що Євросоюз планує до 2023 року заборонити морський імпорт російської сирої та очищеної нафти.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Німеччина повністю припинить закуповувати російське вугілля та нафту до кінця 2022 року.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті