Офіцерський випуск цього року посилить Україну – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський висловив упевненість, що цьогорічний випуск офіцерів із ВНЗ посилить державу. Про це Зеленський заявив у вечірньому відеозверненні 25 березня. 

"На тижні завершилося навчання наших офіцерів - Нацгвардії, військово-морських сил, нашої армії - від Харкова до Вінниці, від Києва до Одеси. Національна академія Нацгвардії, Київський інститут Нацгвардії, Одеська військово-морська академія, Національна академія сухопутних військ завершила спеціальний курс підготовки молодших лейтенантів", - сказав він. 

"Вірю, що випуск цього року примножить славу України і посилить усіх нас, усю державу", - зазначив Зеленський.

Нагадаємо, 25 березня Зеленський заявив, що за тиждень Україна стала міцнішою, а ворог - ще більш ізольованим. 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті