Одинадцять жителів Донеччини дістали поранення під російськими обстрілами

Одинадцять мирних жителів дістали поранення 23 травня в Донецькій області внаслідок російських обстрілів. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

П'ятьох людей було поранено в Торецьку, трьох - в Авдіївці, ще троє мешканців постраждали від обстрілів у Костянтинівці, Новодмитрівці та Миколаївці.

Загалом 1529 цивільних у Донецькій області було вбито і 3584 поранено за час повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті