Один із останніх доступних росіянам каналів з виведення коштів за кордон поступово припиняє роботу - Єрмак

Банки чотирьох країн колишньої Співдружності незалежних держав (СНД) припиняють працювати з російською платіжною системою "Юністрим".  Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак  у Telegram.

"Один із останніх доступних росіянам каналів з виведення коштів за кордон поступово припиняє роботу. Банки іноземних країн масово оголошують про відмови приймати платежі з рф через систему "Юністрим", банк-оператор якої наприкінці минулого тижня потрапив під санкції США. Це стосується, зокрема, країн колишнього снд. Перекази за кордон через "Юністрим", яка до війни забезпечувала до 40% таких операцій і була одним із лідерів ринку, призупинили щонайменше три грузинські банки", - зазначив Єрмак.

За його словами, TBC bank припинив працювати з "Юністрим" ще 21 липня. У понеділок з системою припинили роботу Bank of Georgia і Liberty bank - два найбільші в Грузії за розміром активи.

Також у Вірменії від роботи з "Юністрим" відмовилися 4 з 18 банків. У Казахстані прийом та відправлення грошей через "Юністрим" припинив державний поштовий оператор "Казпошта". В Узбекистані від роботи з "Юністрим" відмовилися "Іпотека-банк", Капіталбанк та "Халк-банк".

Як зазначив Єрмак, "Юністрим" зупинив перекази до Грузії, Туреччини та Ізраїлю.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті