Одному з військових, яких підозрюють у вбивстві поліціянта на Вінничині, обрали запобіжний захід

У Вінницькому міському суді обрали запобіжний захід для одного з військових, якого підозрюють у вбивстві поліціянта та замаху на життя ще одного. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора та Вінницькому міському суді.

Суд ухвалив тримати підозрюваного під вартою протягом 60 днів без альтернативи застави.

На суді встановили, що перед інцидентом працівники поліції зупинили авто підозрюваних, яке рухалося по зустрічній смузі руху, порушуючи комендантську годину.

Під час перевірки автівки поліціянт попросив водія відчинити багажне відділення. Прохання правоохоронця виконав не водій, а пасажир авто. У багажнику виявили підозрілі ящики та інше військове майно. Коли поліціянт попросив відкрити ящики, пасажир автівки завдав йому ударів по голові, унаслідок чого поліціянт знепритомнів.

Його напарник застосував табельну зброю, однак нападники також відкрили вогонь по правоохоронцях і зникли з місця інциденту.

Нагадаємо, у ніч проти 20 квітня в Гайсинському районі Вінницькій області пострілом із пістолета вбили працівника поліції, ще один зазнав поранення. 

Як повідомлялося, Національна поліція оприлюднила відео затримання вбивць поліцейського у Вінницькій області 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Світ
19.08.2025
15:24

Миру не буде, навіть якщо... Прогноз з аналізом «першопричин»

Проблемою для Путіна є не війна. Проблемою Путіна, яка змусила його просити Трампа про зустріч на Алясці, є економічна нездатність РФ вести війну далі. Стан російської економіки змушує Москву скорочувати військовий бюджет, що загрожує програшем у...
Країна Світ
19.08.2025
11:25

"Фінський варіант". Історія по колу. Далі – знову війна

Вимоги Москви про передачу ще не захоплених Москвою територій в обмін на «мир» робить цю аналогію майже абсолютною. Виявилося, що за 80 років, креативність Кремля не просунулась ні на йоту.
Всі статті