Одна з російських ракет під час нічної атаки залетіла на територію Польщі

Російська крилата ракета вранці 24 березня залетіла на територію Польщі, після чого полетіла на Львів. Про це у соціальній мережі Х повідомило Міноборони Польщі. 

У відомстві зазначили, що о 4.23 сталося порушення повітряного простору Польщі однією з крилатих ракет, запущених цієї ночі авіацією РФ. Об’єкт увійшов у польський простір поблизу міста Осердов (Люблінське воєводство) і пробув в ньому 39 секунд. 

Як зазначається, протягом усього польоту за ракетою спостерігали військові радари.

Нагадаємо, Польща підняла літаки через російську ракетну атаку на Україну. 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті