Одіозний експрезидент РФ Медведєв розмріявся про «санітарну зону» до території Польщі: «Скрізь має бути Росія»

Одіозний експрезидент РФ Дмитро Медведєв заявив, що «санітарна зона», про яку говорить Путін, може захопити територію Польщі.

Про це він написав у себе в Телеграм.   «Неважко порахувати, що в разі застосування київським режимом ракет типу Storm Shadow/SCALP-EG із дальністю щонайменше 550 км і за відстані між Бєлгородом і Києвом у 429 км, практично вся центральна і значна частина західних територій... України потрапляє в таку санітарну зону. Іншими словами, там скрізь має бути Росія (550 км плюс ще 70-100 км для вірності)", - розмріявся він. 

«Якщо так піде далі, гарантована санітарна зона буде десь на кордоні з Польщею. Або вже в самій Польщі", - заявив Медведєв.

Свій пост він закінчив традиційними погрозами ядерного удару по Україні та Європі.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті