Очільник МВС розповів, чому не мобілізують поліцейських

Всі поліцейські заброньовані від мобілізації, і вступити до лав ЗСУ можуть лише як добровольці. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко в інтерв'ю Наталії Мосейчук.

"Кожен поліцейський має знати - поки він в поліції, він заброньований і на фронт не йде. Якщо він не доброволець", - сказав Клименко.

Він також назвав "диванними експертами" тих, хто "провокує до роздумів з приводу того, хто б міг воювати".

"А чим чоловіки, які працюють в поліції, відрізняються від тих, які працюють, в народному господарстві? А хто буде тоді захищати від злочинців населення, виїжджати на виклики?", - додав міністр.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко заявив, що якщо ситуація в країні погіршуватиметься, правоохоронці будуть готові мобілізуватися.

Як повідомлялося, в Донецькій області з початку повномасштабного вторгнення росії загинули 14 співробітників Нацполіції. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті