"Очікуємо від Польщі конкретні відповіді на запропоновані нами кроки": Шмигаль - про черговий раунд українсько-польських урядових консультацій

У Варшаві в рамках візиту прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля відбувся черговий раунд українсько-польських урядових консультацій. Про це Шмигаль повідомив у Телеграм 28 березня.

"Сьогодні ми провели черговий раунд українсько-польських урядових консультацій. Україна та Польща стратегічні союзники. Маємо чітко розуміти, наскільки значущою є взаємопідтримка і потенціал нашого співробітництва", - зазначив очільник українського Уряду.

Уточнюється, що під час консультацій обговорили низку питань, які становлять взаємний інтерес у нашій співпраці. Приділили велику увагу складним темам: ситуація на кордоні й торгівля в агросекторі. 

"Розуміємо, як будемо рухатися, - підкреслив Шмигаль. - Очікуємо від Польщі конкретні відповіді на запропоновані нами кроки. Уже більша частина з них виконана. Очікуємо заборону Єврокомісією транзиту й експорту з росії та білорусі товарів, а також погодження нашої угоди про спільний контроль на пунктах пропуску".

Прем'єр акцентував, що стратегічні відносини передбачають взаємну довіру та відкритість, здатність до діалогу та компромісу. 

"Розраховуємо, що сьогоднішні консультації принесуть результат і ми знайдемо шляхи врегулювання проблемних питань", - написав також він.

Раніше повідомлялось, що Шмигаль розпочав візит до Польщі із зустрічі з Туском, щоб скоординувати питання перед спільним засіданням урядів.

Раніше також повідомлялось, що Дмитро Кулеба розпочав дводенний візит до Індії.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті