Очікуємо підтвердження: Олещук заявив про бойове застосування зенітних керованих ракет по двох ворожих літаках Су-34 та Су-35

Бойове застосування зенітних керованих ракет по двох ворожих літаках Су-34 та Су-35 відбулось близько 17:00 2 березня. Про це повідомив командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Микола Олещук в Телеграм.

"Щойно відбулось бойове застосування зенітних керованих ракет по двох ворожих літаках Су-34 та Су-35. Очікуємо підтвердження бажаного результату!" - написав Олещук.

За його словами, противник продовжує атакувати на східному напрямку із застосуванням керованих авіабомб із літаків тактичної авіації. 

"Літати окупантам стає дедалі важче, та ми потребуємо більше систем, більше зброї, аби очистити наше небо", - написав також Олещук. 

Раніше повідомлялось, що три російські СУ-34 було збито 29 лютого.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті