Обов'язкову евакуацію можуть провести ще у трьох областях - Верещук

Українська влада готує обов'язкову евакуацію ще у трьох областях. Про це в ефірі національного телемарафону 26 серпня заявила міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

За її словами, такі варіанти опрацьовують на випадок погіршення ситуації на фронті. На цей час обов'язкову евакуацію оголосили лише на Донеччині.

Зараз же триває підготовка до такого процесу у Харківській, Запорізькій та Миколаївській областях.

"Я не говорю про весь регіон, але частини потребуватимуть обов'язкової евакуації. Ми до неї теж готуємося", - заявила Верещук.

Нагадаємо, раніше Верещук заявила, що з тимчасово окупованих територій вдалося евакуювати понад 21 тисячу людей.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Всі статті