Обстріли Вовчанська: рятувальники дістали з-під завалів тіло жінки

У Вовчанську 12 травня вранці в результаті обстрілів ворожими авіабомбами знищені та частково зруйновані десятки приватних та багатоповерхових житлових будівель. Одна жінка загинула. Про це повідомляє ДСНС України.

"Під завалами одного із житлових будинків знаходилась родина з чотирьох осіб та потребувала допомоги. До місця події негайно прибули рятувальники, правоохоронці та медичний розрахунок Національного університету цивільного захисту України. Господар оселі зміг самостійно вибратися з-під руйнацій до прибуття рятувальників.Надзвичайники з-під уламків зруйнованих конструкцій визволили двох чоловіків та транспортували їх до медичного автомобілю. Жінка 1950 року народження загинула під уламками конструкцій будинку", - йдеться у повідомленні.

Після порятунку родини рятувальники надали постраждалим домедичну допомогу та евакуювали з-під обстрілів у більш безпечний населений пункт та передали бригаді екстреної медичної допомоги.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.09.2025
09:28

"Каламутна тема". Луганський щоденник

І ще є фішка – віддавати картки з українськими пенсіями дітям. Їм складніше на новому місці. Їм там вставати на ноги. А комунальні за їхніми квартирами сплачують батьки зі своєї місцевої пенсії.
Світ
04.09.2025
10:00

«Основним завданням цієї осені стане остаточне звільнення ДНР». Російські ЗМІ про Україну

«Росія відкидає присутність сил НАТО, озброєння України, відновлення чисельності ЗСУ та інтеграцію Києва в євроатлантичні структури... Без цього говорити про зустріч Путіна і Зеленського безглуздо».
Світ
03.09.2025
12:16

“Зеленський поводиться так, ніби має ПТСР. Проте відносини з Україною – це не особисті стосунки”. Польські медіа про Україну

Діти з Польщі повинні дивитися на дітей з України як на рівних собі. І це не буде простим завданням...
Всі статті